SOVABOO

Siedem fałszywych randek!

26 766 wyświetleń209 942 znakówZaktualizowano: 27.06.2026
W trakcie pisania
Dostępne bezpłatnie

Streszczenie

✨MŁODZIEŻOWY ROM-COM🎭

Denisa Demonca i Dianę Koszkinę łączy dawna wrogość — można powiedzieć, uświęcona czasem! Dlatego na uniwersytecie tych dwoje nie znosi się nawzajem. Jakież będzie ich zdziwienie, gdy pewnego dnia przypadek wybierze właśnie ich do udziału w show „Miłość od pierwszego Walentyna”.

<...

W trakcie pisania

Autor aktywnie pracuje nad tym utworem. Nowe rozdziały są regularnie dodawane.

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2026

Spis treści

19 rozdziałów

Dyskusja

Komentarze

Wyświetlono 21-30 z 84 komentarzy

3 miesiące

А який образ у Демонця?? Це мабуть буде молодий граф Дракула у ролі Єна Сомерголдера??? Все не можу чекати😩 Це буде явно ключове побачення 😏
Janina Łogwin
Janina Łogwin3 miesiące

Уявила Дениса 🤔... все може бути)) типаж і харизма у цих хлопців співпадають 😄)) Хоча... кого я обманюю, Єн вже ікона стилю "демонічний засранець" 😅)) Прийдеться мені Дениса тягнути за вуха до бажаного рівня)😂

3 miesiące

Ох і образ у Ді в цьому побаченні - поєднання Барбі і Монстр Хай 🔥 Гарна продочка, емоції зашкалюють 🥰 Ну дуууже чекаю на наступну частину 😍 Вже уявляю реакцію Дениса ❤️‍🔥 він і так вже не дає до Діани нікому наближатись, а в такому вигляді, він просто всіх вбʼє, хто на неї гляне 😁 Дякую, Яніно, дуже гарне і інтригуюче продрвження ❤️🌹
Анна3 miesiące

Я теж хочу бачити ваші картинки 😁 Чекаємо, чекаємо на продочку 😍🌹

Janina Łogwin
Janina Łogwin3 miesiące

Я сама в захваті від Грині і його вибору) Саме так! Ох, я навіть не знаю, чого від Демонця чекати але ви праві, Анно, скоріше за все це побачення буде ключове для героїв. І випробування для обох. А раптом це Денису хтось не дасть до Діани наблизитися? 😉 Наприклад, умови побачення?)) Побачимо, що придумає Валентин. Дуже дякую за коментарі, Анно! 🌹❤️

3 miesiące

Я так чекала цього розділу, і він перевершив всі очікування ❤️‍🔥Дякую, що створюєте цю історію — вона вже дуже багато для мене значить. Ви серйозно залишили нас НА ЦЬОМУ місці?! 😭 Як тепер дожити до наступного розділу… Ох і ж ці ревнощі
Вікторія3 miesiące

Дуже дякую вам за відповідь 🥹 Ваша історія справді зачіпає і не відпускає ❤️ З нетерпінням чекаю продовження! Я ще більше заінтригована 😳🔥 Ревнощі кажете?.. Це буде щось дуже гаряче 👀

Janina Łogwin
Janina Łogwin3 miesiące

Я старалася! О, Вікторія, продовження буде ще цікавішим! І хоча я поки що сама не знаю до кінця, що чекає на героїв, але знаю, що задумав Валентин) О, ревнощі будуть і ще які!)))😁 ДЯКУЮ!!! Я рада, що історія жива для вас.

3 miesiące

Все, зникла на найближчий час 😄 💔✨ Дякую за розділ! Я так чекала, що вже придумала собі 100 варіантів розвитку подій 😄 Йду перевіряти, що ж ви для нас підготували!
Janina Łogwin
Janina Łogwin3 miesiące

Дякую, Вікторія! Сподіваюся вам сподобається продочка! Цікавого читання! 😍😘 А мені тепер думати, що ж то буде далі 😂 Вже бачу цікаві картинки)) Ох, буде один момент... Но про це в наступній частині) Дякуююю!🫶

3 miesiące · edytowano

Вихідні, вихідні… муза творчості та письма, принеси натхнення нашій улюбленій авторці, а нам продочку 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 🌹🌹🌹❤️❤️❤️
Анна3 miesiące

Не бачу чогось тут непристойного, історія 🔥! Дуже чекаю , my love 🫶 І, звичайно, про Діану і Дениса, вони також чудові 😍

Janina Łogwin
Janina Łogwin3 miesiące

Історія Ангеліни-Гельятини теж обовʼязково тут зʼявиться і вже скоро! Ще по сайту дороблюємо функціонал. А так я сама хочу перечитати - я коли писала, відпочивала. Писала без цензури і оглядки на пристойності) З Какашківни реготала і волохатих ніг) 😄 Мені писали? Яніна, ви ж "приличный" автор, як ви можете таку дурню писати? 🤨 А що я можу зробити, якщо воно пишется?))😂 О-о. Тож історію цю люблю. У цій серії ще чекає на розповідь одна історія романтичної героїні (ні, не Лізи Синичкіної) (вже років пʼять чекає🥴) - дуже хочу написати, але коли - не знаю. Але хочу) Книжечка "Аспід" Крістіни Старк 😄) Не моя.

3 miesiące

Наша пара вражає 😍 місцями смішно … але в більшості серце тріпоче коли читаю ❤️‍🔥Денис зрозумів свої почуття і вже робить перші кроки.. Діана боїться почути своє серце і вертає все до давньої ворожнечі .. впевнена скоро Денис розтопить кригу між ними
Вікторія3 miesiące

Ви так тонко підмітили про різницю у сприйнятті — тепер ще більше хочеться дізнатись..Ох, як ви заінтригували! 🔥 Тепер я просто не зможу спокійно чекати на четверте побачення 😄 Ревнощі — це вже серйозно… Дуже цікаво, як Діана з цим впорається!

Janina Łogwin
Janina Łogwin3 miesiące

Я майже впевнена, що Денис вже на шляху до усвідомлення 😄 Мені здається, що у хлопців це стається трохи інакше, ніж у дівчат. Зараз Діана ще навЕрне собі різних препон, аби тільки не погодитися із власним серцем і відчуттями. Хоча... хто знає) Четверте побачення буде цікавим. Діані прийдеться зазирнути в очі... ревнощам☺️😄)) Хо-хо! Буде цікаво, сподіваюсь. Дуже дякую, Вікторія, що читаєте і коментуєте! ❤️

3 miesiące

Які ж вони милі 😍 Правильно, що відпустили, їх історія поза конкурсом, занадто довго вони ховали свої почуття за взаємними образами… вони заплутались, тому, мабуть, Валентин їх і обрав. Тільки стресові ситуації, закритий простір та неможливість піти один від одного, дозволить їм вивільнити свої почуття 🥰 Гарна продочка, Денис явно про себе вже все зрозумів, а ось Діана занадто вперта, щоб побачити зміни. Я думаю їй недовго ще залишилось, скоро доведеться скласти два плюс два та побачити зміни в собі та в партнерові 💕 Дякую, Яніно, чекаємо на продовження ❤️

3 miesiące

Дякую за продовження🤗 Хай муза до вас прилітає та пишеться ця історія, бажаю вам радості та іскорок у середині від захоплення моментами)
Janina Łogwin
Janina Łogwin3 miesiące

Дякуюююю! ☺️😘❤️

Наталія

3 miesiące

Вітаю, дуже дякую за таку цікаву історію, занурилася з першого ж речення, відпочиваю та насолоджуюсь!!! Щоразу перевіряю всі платформи чи не зʼявилася новинка від Вас))) я у захваті від цих героїв, ніяких конкурсів ще у ваших книгах не було , але дуже зворушлива, романтична, та інтригуюча))) творчого натхнення Вам!!! Бережіть себе!!! , з нетерпінням чекаю продовження
Janina Łogwin
Janina Łogwin3 miesiące

О-у, як приємно и мило, Наталія, дякую! ☺️😘 😄))

Наталія
Наталія3 miesiące

Дякую, вам ❤️❤️❤️ обожнюю читати ваші твори!!!🌸🌸🌸 у них є чисто ваша особиста ізюминка!!! Мені здається що якби я не знала чий це твір - перша авторка, про кого я б подумала, це точно була б ви)))

Viktoria

3 miesiące

Вітаю. Переслухала всі Ваші книги на ютубі і закохалася у ці історії. Шукала довго інформацію про Вас в інтернеті. І несподівано знайшла цей сайт. Тепер з радістю перечитаю всі книги, та ще й на українській мові. Дякую Вам за те, що створюєте такі неймовірні та реалістичні історії про життя та кохання.
Janina Łogwin
Janina Łogwin3 miesiące

Дуже дякую, Вікторія, за добрі слова і рада знайомству 🌹🤗 Приходьте, читайте, я буду дууже вдячна!

Informacje o publikacji

Pierwsza publikacja
20 lipca 2025
Wydawca
Janina Łogwin
(Samowydanie)