Yazım aşamasında
Yazar bu eser üzerinde aktif olarak çalışmaktadır. Yeni bölümler düzenli olarak eklenmektedir.
Son güncelleme: 06/21/2026
İçindekiler
47 bölüm
Yazar bu eser üzerinde aktif olarak çalışmaktadır. Yeni bölümler düzenli olarak eklenmektedir.
Son güncelleme: 06/21/2026
47 bölüm
Tartışma
Yorumlar
11-20 / 84 yorum gösteriliyor
a month
Анно, дууууже перепрошую! Пробую одночасно робити десять справ - щось встигаю, але майже все - ні. Додала нову главку! Наступну спробую написати швидше 🫶 Дякую! Дякую! Дякуюююю! ❤️ Хепі енд вийшов трохи нервовий, але це ще не кінець цього вечора 🤗
a month
Вікторія, продовження! 🌹 Ще й як визнав) Але Діана в нас вперта лебідка, проте яка ревнива... з чого б це😄) Може, не така вона й байдужа до Дениса, як вдає? Дякую вам дуже за коментар!❤️
2 months
Ще й які ревнощі))😄 Денис скоріше від роздратування зламав. Як і просили, спробувала нашого героя трохи розговорити. Нову главку додала, тож вже можна читати! Дякую вам, Вікторія! ❤️
2 months
Дякую вам, Анно, навзаєм! 🩷 Мені теж цікаво, що там у думках Дениса. Ну подивимось, може, він і заговорить. Поки мовчав 😄
2 months
Сьогодні ввечері буде продочка! 🩷
2 months
Мені от цікаво, чи вона зрозуміла, що ревнує? Діана 😂 Здається, так, але визнавати це вона не хоче (поки що). Ну що можу сказати... мабуть, прийдеться)) Хоча вона ще та вперта штучка. Сподіваюся Денис це розуміє) Бо якщо ні... я йому не заздрю😄 Дякую, Вікторіє! ❤️🫶
2 months
Ой, все може бути)) 😄 І не кажіть! А коли ще до них (ревнощів) не готовий, то можна всякого наробити))) Світлано, дуже дякую!❤️ Думається мені, що як для Діані так і для Дениса це буде ще той квест-бал))
2 months · düzenlendi
Гриня і мій кумир! Хоча я навіть не очікувала до нього такої симпатії. Обожнюю цього велетня 😍 Поки продовження немає - але наступна главка буде вже завтра! ❤️
2 months
😄😂 Дякую, Наталіє! Завтра буде продочка - теж дуууже цікава!)) ❤️
3 months
Він (Валентин) придумав щось дууууже цікавеньке. Чого ні ми, ні герої не очікують)) Буде цікаво! Я ще сама не знаю деталей, бо зазвичай все розвертається під час написання, але ті картинки, які бачу - ооох, змусять наших героїв понервувати) Дуже дякую вам, що читаєте і коментуєте! ❤️🌹