In Arbeit
Der Autor arbeitet aktiv an diesem Buch. Neue Kapitel werden regelmäßig hinzugefügt.
Zuletzt aktualisiert: 21.06.2026
Inhaltsverzeichnis
47 Kapitel
Der Autor arbeitet aktiv an diesem Buch. Neue Kapitel werden regelmäßig hinzugefügt.
Zuletzt aktualisiert: 21.06.2026
47 Kapitel
Diskussion
Kommentare
Es werden 1-10 von 84 Kommentaren angezeigt
3 Tage
Чекаю з нетерпінням)))
Дякую 🤍
7 Tage
Ох і тяжко вашому чоловіку було з такою розумною, але нетямущою коханою, але молодець, справився 💪🏻 От і Денис справиться, в нього вибору немає 😁 ❤️❤️❤️
Ахаха, Анно, точно! Я себе в молодості згадала. От до мене теж не доходило, хоча я собі здавалася такою розумною, книжки ж читала😂 Поки мій чоловік одного разу прямо не сказав на проводах одного хлопця, що я його дівчина. В мене тоді щелепа відвалилася, я то думала, що ми друзі 😂 Ну проводжає, ну в кіно сходили, ну переніс якось через лужу на руках - до речі ноги майже по коліна намочив... так по дружбі ж))) дякувати вашому коментарю, згадала от...😂 Я думаю, Діана боїться закохатися. Вона розуміє, що Денис симпатичний хлопець, що подобається дівчатам, що буде больно, якщо обпечеться. Боїться вірити. Але... Сподіваюся крига розколеться 😄 Дякуюююю!🌹❤️
7 Tage
Я думаю, що ревнощі пішли Діані на користь😄 І хоча вона в нас дівчина вперта... але ж навколо серця паркани не зведеш) Скоро все почне тріщати😄 І я вам дуже вдячна за увагу, Helen ❤️ А що буде далі на побаченні... буде цікаве) Одне з випробувань - вони спробують казати правду. І ось тут Діані, гадаю, прийдеться нелегко))
20 Tage · bearbeitet
Я думаю, що у Дениса включилася кнопка "ця дівчина - зона моєї відповідальності"😄 Йому і раніше не подобалося бачити Діану на вулиці так пізно, а тут... ох і вперта ж вона. Прийшлося продемонструвати наглядно ) Дуже дякую, Вікторіє! ❤️ Скоро почнется найцікавіше) 🌹
20 Tage
Чекаємо з нетерпінням ❤️❤️❤️
О, на жаль, так.🥺 я й не подумала. Якщо вдалося хоч трохи розрадити чи відволікти - я щаслива. Денис би, може, й сказав, але Діана зараз не почує 😄 Я думаю, що ревність - саме той тригер, який їй потрібен. А можливо, вона просто боїться "побачити" своє серце, щоб не було боляче. Бо таки вона добре знає Дениса. Та вже скоро, думаю, буде щось цікаве) Дуже дякую, Анно! 🌹❤️
23 Tage
Якщо й так, то я не спеціально, правда 😄 Коли я починала писати, я взагалі не знала, що то будуть за побачення. Але подумала: ну гаразд, спробую разом із героями зайти в цю історію. А тепер от дописалася до квесту жахів 😂 І знаєте що, коли писала, то згадала, що я починала творчість з оповідань жахастиків. О я це вмію... якоїсь миті зʼявилося бажання як дати хоррору... Тож прийшлося себе вгальмувати і нагадати, що я взагалі-то пишу ромком 😂 Я дуже сподіваюся, що страшні пастки і квести позаду! Ми перевірили героїв на все - навіть на ревність, то ж час переходити до романтичної частини роману😉 Дуже вам дякую за коментар і за те, що читаєте цю історію!❤️
ein Monat
Так, Вікторіє. Я цілком з вами згодна, ці квести багато чого і показують і привідкривають (навіть якщо пари про це не здогадуються), особливо для глядачів. Якщо не занурити учасників у некомфортні умови, то можна й не побачити справжні обличчя. Ох, я теж на це надіюся і сподіваюся - на розсудливість Діани😄 хоча вона зараз у полоні ревнощів) Але коли охолоне, то, може, серце їй таки підкаже) Дякую, Вікторіє! Додала невелике продовження - завершення 19 глави, а я йду у 20. ❤️🌹
ein Monat
не треба Каті!))) Ох ці ревнощі) Зараз додала завершення 19 глави, у наступній частині про все дізнаємося! Хто ж вилетів, хто залишився у шоу, а ще побачимо подружок Діани - Віку й Дашу 😄 Дякую, дякую вам, Анно, за підтримку моєї творчості! Я дуже вам вдячна! ❤️❤️❤️
ein Monat
Думаю, Діана вже на гачку) Але ж вона в нас уперта дівчина, тож Денису прийдеться шукати підходи 😄 Хоча от зʼявилася Катя - і стіни впертості Діани тріщять аж пил від ревнощів летить 😄 Що ж то буде далі. тримайся, Демонцю. Відповіси за все у чому винен і за все, у чому - ні 😂 Дякую дуже, Світлано, за коментар! ❤️ Додала нову главку!
ein Monat
Мені ця сцена теж сподобалась. Дякую вам, що ви її відзначили для себе. Це було дуже чуйно навіть у момент написання. Думаю, для обох героїв момент "дотиків" став досить інтимним і вражаючим😄 Дякую вам велике за коментар! ❤️