In Arbeit
Der Autor arbeitet aktiv an diesem Buch. Neue Kapitel werden regelmäßig hinzugefügt.
Zuletzt aktualisiert: 21.06.2026
Inhaltsverzeichnis
47 Kapitel
Der Autor arbeitet aktiv an diesem Buch. Neue Kapitel werden regelmäßig hinzugefügt.
Zuletzt aktualisiert: 21.06.2026
47 Kapitel
Diskussion
Kommentare
Es werden 21-30 von 84 Kommentaren angezeigt
3 Monate
Уявила Дениса 🤔... все може бути)) типаж і харизма у цих хлопців співпадають 😄)) Хоча... кого я обманюю, Єн вже ікона стилю "демонічний засранець" 😅)) Прийдеться мені Дениса тягнути за вуха до бажаного рівня)😂
3 Monate
Я теж хочу бачити ваші картинки 😁 Чекаємо, чекаємо на продочку 😍🌹
Я сама в захваті від Грині і його вибору) Саме так! Ох, я навіть не знаю, чого від Демонця чекати але ви праві, Анно, скоріше за все це побачення буде ключове для героїв. І випробування для обох. А раптом це Денису хтось не дасть до Діани наблизитися? 😉 Наприклад, умови побачення?)) Побачимо, що придумає Валентин. Дуже дякую за коментарі, Анно! 🌹❤️
3 Monate
Дуже дякую вам за відповідь 🥹 Ваша історія справді зачіпає і не відпускає ❤️ З нетерпінням чекаю продовження! Я ще більше заінтригована 😳🔥 Ревнощі кажете?.. Це буде щось дуже гаряче 👀
Я старалася! О, Вікторія, продовження буде ще цікавішим! І хоча я поки що сама не знаю до кінця, що чекає на героїв, але знаю, що задумав Валентин) О, ревнощі будуть і ще які!)))😁 ДЯКУЮ!!! Я рада, що історія жива для вас.
3 Monate
Дякую, Вікторія! Сподіваюся вам сподобається продочка! Цікавого читання! 😍😘 А мені тепер думати, що ж то буде далі 😂 Вже бачу цікаві картинки)) Ох, буде один момент... Но про це в наступній частині) Дякуююю!🫶
3 Monate · bearbeitet
Не бачу чогось тут непристойного, історія 🔥! Дуже чекаю , my love 🫶 І, звичайно, про Діану і Дениса, вони також чудові 😍
Історія Ангеліни-Гельятини теж обовʼязково тут зʼявиться і вже скоро! Ще по сайту дороблюємо функціонал. А так я сама хочу перечитати - я коли писала, відпочивала. Писала без цензури і оглядки на пристойності) З Какашківни реготала і волохатих ніг) 😄 Мені писали? Яніна, ви ж "приличный" автор, як ви можете таку дурню писати? 🤨 А що я можу зробити, якщо воно пишется?))😂 О-о. Тож історію цю люблю. У цій серії ще чекає на розповідь одна історія романтичної героїні (ні, не Лізи Синичкіної) (вже років пʼять чекає🥴) - дуже хочу написати, але коли - не знаю. Але хочу) Книжечка "Аспід" Крістіни Старк 😄) Не моя.
3 Monate
Ви так тонко підмітили про різницю у сприйнятті — тепер ще більше хочеться дізнатись..Ох, як ви заінтригували! 🔥 Тепер я просто не зможу спокійно чекати на четверте побачення 😄 Ревнощі — це вже серйозно… Дуже цікаво, як Діана з цим впорається!
Я майже впевнена, що Денис вже на шляху до усвідомлення 😄 Мені здається, що у хлопців це стається трохи інакше, ніж у дівчат. Зараз Діана ще навЕрне собі різних препон, аби тільки не погодитися із власним серцем і відчуттями. Хоча... хто знає) Четверте побачення буде цікавим. Діані прийдеться зазирнути в очі... ревнощам☺️😄)) Хо-хо! Буде цікаво, сподіваюсь. Дуже дякую, Вікторія, що читаєте і коментуєте! ❤️
3 Monate
3 Monate
Дякуюююю! ☺️😘❤️
3 Monate
О-у, як приємно и мило, Наталія, дякую! ☺️😘 😄))
Дякую, вам ❤️❤️❤️ обожнюю читати ваші твори!!!🌸🌸🌸 у них є чисто ваша особиста ізюминка!!! Мені здається що якби я не знала чий це твір - перша авторка, про кого я б подумала, це точно була б ви)))
3 Monate
Дуже дякую, Вікторія, за добрі слова і рада знайомству 🌹🤗 Приходьте, читайте, я буду дууже вдячна!