En progreso
El autor está escribiendo activamente esta obra. Se agregan nuevos capítulos regularmente.
Última actualización: 27/06/2026
Tabla de contenidos
19 capítulos
El autor está escribiendo activamente esta obra. Se agregan nuevos capítulos regularmente.
Última actualización: 27/06/2026
19 capítulos
Discusión
Comentarios
Mostrando 11-20 de 84 comentarios
un mes
Анно, дууууже перепрошую! Пробую одночасно робити десять справ - щось встигаю, але майже все - ні. Додала нову главку! Наступну спробую написати швидше 🫶 Дякую! Дякую! Дякуюююю! ❤️ Хепі енд вийшов трохи нервовий, але це ще не кінець цього вечора 🤗
un mes
Вікторія, продовження! 🌹 Ще й як визнав) Але Діана в нас вперта лебідка, проте яка ревнива... з чого б це😄) Може, не така вона й байдужа до Дениса, як вдає? Дякую вам дуже за коментар!❤️
2 meses
Ще й які ревнощі))😄 Денис скоріше від роздратування зламав. Як і просили, спробувала нашого героя трохи розговорити. Нову главку додала, тож вже можна читати! Дякую вам, Вікторія! ❤️
2 meses
Дякую вам, Анно, навзаєм! 🩷 Мені теж цікаво, що там у думках Дениса. Ну подивимось, може, він і заговорить. Поки мовчав 😄
2 meses
Сьогодні ввечері буде продочка! 🩷
2 meses
Мені от цікаво, чи вона зрозуміла, що ревнує? Діана 😂 Здається, так, але визнавати це вона не хоче (поки що). Ну що можу сказати... мабуть, прийдеться)) Хоча вона ще та вперта штучка. Сподіваюся Денис це розуміє) Бо якщо ні... я йому не заздрю😄 Дякую, Вікторіє! ❤️🫶
2 meses
Ой, все може бути)) 😄 І не кажіть! А коли ще до них (ревнощів) не готовий, то можна всякого наробити))) Світлано, дуже дякую!❤️ Думається мені, що як для Діані так і для Дениса це буде ще той квест-бал))
2 meses · editado
Гриня і мій кумир! Хоча я навіть не очікувала до нього такої симпатії. Обожнюю цього велетня 😍 Поки продовження немає - але наступна главка буде вже завтра! ❤️
2 meses
😄😂 Дякую, Наталіє! Завтра буде продочка - теж дуууже цікава!)) ❤️
3 meses
Він (Валентин) придумав щось дууууже цікавеньке. Чого ні ми, ні герої не очікують)) Буде цікаво! Я ще сама не знаю деталей, бо зазвичай все розвертається під час написання, але ті картинки, які бачу - ооох, змусять наших героїв понервувати) Дуже дякую вам, що читаєте і коментуєте! ❤️🌹