SOVABOO

Loe. Tunne. Olge inspireeritud.

Sukeldu kirjanduse maailma koos SOVABOO! 😊

🤍 Populaarne praegu

Janina Łogwin
Алекса Шаная
Лана Чорна
Лана Цисаревська
Яніна Логвин
Янина Логвин
Алекса Шаная
Крістіна Старк
📚

Selles teosekogus on veel mõned soovitused teile :)

Näita rohkem

💬 Aktiivsed arutelud blogis

Дякую, любі читачі, що доєдналися до історії Адама і Єви. Зараз додала нову главу, а далі на вас чекає кілька напружених продовжень. Коли я їх писала, то весь час ловила себе на думці: то хто ж у цій історії ангел зі зламаними крилами? Адам? Ева? Чи обоє? А ви як думаєте? Мені цікава ваша думка. Тож набираємося емоційних сил - невдовзі буде продовження! ❤️ "Синьйора Лідія щось кричить із вікна – я не чую. Її голос просто білий шум у гуркоті мого серця. Спіткнувшись об кам'яну плитку двору, пада...

Дорогі читачі, запрошую вас у свій новий роман «Ангел із розбитими крилами». Ця історія народилася з грози – буквально. Одного дощового вечора в моїх думках з’явився Адам і вже не дав про себе забути. Я писала її, уявляючи зливу над Ломбардією, запах хвої та мокрого асфальту Бергамо, і біль того, хто впав… але зумів підвестися. Цей роман – про темряву, у якій спалахують вогники надії. Про кохання, яке не просить дозволу. Про те, як любов може зцілити навіть те, що здається розбитим назавжди. ...

Привіт всім! Рада повідомити, що історія про Романа і Мілану "(Не)любов для мільйонера" завершена. Тепер ви можете читати повну історію про улюблених героїв, не чекаючи на продовження! І я вдячна всім, хто слідкував за сюжетом, навіть перебуваючи у тіні. Сподіваюсь, історія сподобалася. І наостанок хочу запросити всіх у свою нову історію "Привіт, босе, я твоя...", початок якої ви вже можете знайти на мої сторінці. Це трохи хуліганська історія, яка, як кажуть, писалась сама, бо інколи я не в...

Uudised

Отож, всім привіт! Я Талі Верне і в мене вже є опублікована книга тут на платформі. Сподіваюся, що ви вже ознайомлені з книгою "Моя не маленька слабкість", де ми спостерігали за розгортанням історії Руслани та Данила. Хотіла запитати: як вам історія? Що вам найбільше в ній сподобалось? Діліться своїми враженнями тут. А ще, спішу повідомити, що вже доступно 5 розділів книги "Мафіозі в полоні метелика" - історія про Артема та його обраницю. Можете ознайомитися і теж написати кілька слів, адже ця...

Привіт всім! Сьогодні я вперше прийшла до вас з невеликим відгуком на прочитану книгу. Це дивовижна книга Яніни Логвін «Ангел із розбитими крилами». Але! одразу хочу сказати, якщо ви віддаєте перевагу легким і незатійливим книгам про кохання, то можете одразу проходити повз, ця книга точно не для вас. Ця книга стала для мене не просто історією — вона стала впізнаванням. Вона говорить про темряву тихо й чесно, без прикрас і героїзації. Про світ навиворіт, з якого неможливо видратися поодинці. ...

Arvamus

Привіт, любі читачі! Дякую, що завітали! Рада вас бачити на своїй новій літературній сторінці✨ Як і обіцяла - показую малюнок розлюченої Фані, який вона зробила на аркуші блокнота. Можливо, й не витвір мистецтва, але намальовано від душі!) "Відкинувши ковдру, поплентався на кухню. А раптом Чиж і сьогодні щось приготувала? Вчора ми з батьком вмить увімʼяли грінки на заздрість Сусанні, і шлунок вимагав повторити свято. Ні, порожньо. Лише записка на кухонному столі та гроші. «Засунь свої чайові в ...

Вітаю, дорогі читачі! 🌹 Мене звати Лана Цисаревська, і я щаслива стати вашою новою знайомою на Sovaboo. Я вже кілька років присвячую своє життя створенню любовних романів, де кожна історія — це подорож у світ ніжності, пристрасті та справжніх почуттів. Трохи про мене: * 📖 Пишу серцем: у своїх творах я люблю досліджувати глибину емоцій — від трепету першого погляду до відданості назавжди. * ✍️ Жанри: романтичні любовні романи, драми кохання, історії з легкою іскринкою пристрасті. * 🌍 Н...

💬 Aktiivsed arutelud toimumas

Алекса Шаная
Янина Логвин
Яніна Логвин
Янина Логвин
Janina Łogwin
Крістіна Старк
Янина Логвин
Янина Логвин
Лана Чорна
📚

Selles teosekogus on veel mõned soovitused teile :)

Näita rohkem

☕️ Uudised

Талі Верне
Лана Чорна
Janina Łogwin
Janina Łogwin
Давлетбаева
Яніна Логвин
Лана Цисаревська
Janina Łogwin
Янина Логвин
Janina Łogwin
📚

Selles teosekogus on veel mõned soovitused teile :)

Näita rohkem

💬 Viimased muljed töödest

Емоції переповнюють..дякуємо Вам за ці почуття Люблю вашу творчість всі ваші книги читаю ❤️ Завжди з нетерпінням чекаю нову главу Так і зараз вже в друге перечитала з першої глави 😍 Натхнення вам я сподіваюсь скоро буде продовження 🥰

207 | 6 kuud tagasi

Näita rohkem

Мені дуже приємно, Галино🥰🤗 Сподіваюсь, що колись зʼявляться мої аудіо-книги і українською. Окрема подяка за побажання! дякуючи вашій увазі натхнення живе і вирує. І хоча пишу я не швидко, але нові історії стукають у двері і я ледь стримуюсь, щоб їх не відчинити😂 Дякую!!❤️

31 | 8 päeva tagasi

Näita rohkem

Дякую за продовження🤗 Хай муза до вас прилітає та пишеться ця історія, бажаю вам радості та іскорок у середині від захоплення моментами)

207 | 3 kuud tagasi

Näita rohkem

Дякую, Віліно! І вас з Новим роком! Щастя, миру та добра!🎄🤗🩷 Тут зʼявляться всі мої книги, і всі Горобчики обовʼязково! Поки допрацьовуємо функціонал. Дуже вам дякую за цікавість до моєї творчості🌹🩷

207 | 6 kuud tagasi

Näita rohkem

Історія Ангеліни-Гельятини теж обовʼязково тут зʼявиться і вже скоро! Ще по сайту дороблюємо функціонал. А так я сама хочу перечитати - я коли писала, відпочивала. Писала без цензури і оглядки на пристойності) З Какашківни реготала і волохатих ніг) 😄 Мені писали? Яніна, ви ж "приличный" автор, як ви можете таку дурню писати? 🤨 А що я можу зробити, якщо воно пишется?))😂 О-о. Тож історію цю люблю. У цій серії ще чекає на розповідь одна історія романтичної героїні (ні, не Лізи Синичкіної) (вже років пʼять чекає🥴) - дуже хочу написати, але коли - не знаю. Але хочу) Книжечка "Аспід" Крістіни Старк 😄) Не моя.

207 | 3 kuud tagasi

Näita rohkem

Так, Вікторіє. Я цілком з вами згодна, ці квести багато чого і показують і привідкривають (навіть якщо пари про це не здогадуються), особливо для глядачів. Якщо не занурити учасників у некомфортні умови, то можна й не побачити справжні обличчя. Ох, я теж на це надіюся і сподіваюся - на розсудливість Діани😄 хоча вона зараз у полоні ревнощів) Але коли охолоне, то, може, серце їй таки підкаже) Дякую, Вікторіє! Додала невелике продовження - завершення 19 глави, а я йду у 20. ❤️🌹

207 | 20 päeva tagasi

Näita rohkem

Мені от цікаво, чи вона зрозуміла, що ревнує? Діана 😂 Здається, так, але визнавати це вона не хоче (поки що). Ну що можу сказати... мабуть, прийдеться)) Хоча вона ще та вперта штучка. Сподіваюся Денис це розуміє) Бо якщо ні... я йому не заздрю😄 Дякую, Вікторіє! ❤️🫶

207 | 2 kuud tagasi

Näita rohkem

Вітаю! Початок ну дуууже інтригуючий і цікавий. Анотація - бомбезна🔥 То хто ж ця дівчина? І хто "стрілець"? Чекатиму на продовження, автор, дякую!

3 | 2 kuud tagasi

Näita rohkem

Рано я написала, що на самому цікавому, тут кожна главка 🔥 Не відпустить, але ще не кінець книги, їх історія ще не закінчена 😉 Дякую, Яніно, чекаємо на продовження ❤️

31 | 9 päeva tagasi

Näita rohkem

Вже насолодилася новою главою ❤️‍🔥 Ох і ті почуття.. серце не обдуриш Денис визнав свої почуття ❤️ так переживає за Діану .. вже не можу дочекатися продовження як він буде її витягувати з лабіринту

207 | kuu aega tagasi

Näita rohkem

💬 Viimased kommentaarid postitustes

Лано, він там є 😄 - але маленький) Стр.106. Треба було зробити трохи більшим. І дуже дякую!❤️

11 | aasta tagasi

Näita rohkem

Кожний троп по-своєму цікавий) Однак і тут залежить від автора, як він/вона зможе ці сюжетні прийоми подати читачу) І неважливо, скільки разів його вже використовували — щоразу дані тропи можна відкрити по-новому, якщо знайти, як говоряться, правильний кут) ♥️♥️♥️

7 | 7 kuud tagasi

Näita rohkem

щиро дякую тобі! І за наше спілкування, і за таку чудову можливість бути тут, бо це все завдяки тобі ❤️

3 | 10 kuud tagasi

Näita rohkem

Знову і знову перечитую Сокола та Чижа❤️❤️❤️ Неймовірно гарна історія ❤️❤️❤️

11 | 2 kuud tagasi

Näita rohkem

😂 оо, бідний хлопець)) Я б теж хустинками запаслася і сердечними пігулками)) Але погоджуюсь, цікаво дивитися з погляда читача, як складна героїня змінюється. Як крізь плівку егоїзму пробивається щось живе і справжнє. (складніше, якщо там нічого немає😄) Бо гарних героїв полюбити легше. І мені такі герої-хлопці теж подобаються, які здатні сказати "ні" дівчині, яка сама себе (або середовище) підняла на пʼєдестал. Я коли писала алого, була там така героїня Майка. І наче крадійка, повія, поламана душа... але я так ревіла, коли її не стало. Було в ній щось світле, нараспашку... попри все. І я розумію, що ви про трошки інше, але от ій би такого героя... щоб хоч у книзі вийшла красива казка. Дякую, Юліє!🩷 Давно я не перечитувала Коломбіну і Горобчика. Теж люблю романи про студентів, аякже)

7 | 7 kuud tagasi

Näita rohkem

Дуже дякую тобі, Лано, за цей неймовірний відгук. За те, що почула, побачила, прожила і пропустила крізь себе цю історію. За те, що відчула її життя й душу. Я досі дивуюся, чому ці герої обрали саме мене, щоб розповісти про них. Але ця довіра багато варта і я старалася нічого не приховати. Дякую тобі ще раз! ❤️❤️❤️

3 | 6 kuud tagasi

Näita rohkem

Мені всі ці теми подобаються, особливо коли з гумором і класно написано! Коли продумані деталі і описи, щоб коли читаєш бачиш цих героїв наяву! Дуже хочу знову прочитати Вашу історію про секретарку! Історія про Макса і Ангеліну з дуже цікавим альтер его дуже припала мені до душі! Чекаю на цю історію в будь-якому вигляді! Коли вже буде книга про них?? 🤗❤️❤️❤️

7 | 7 kuud tagasi

Näita rohkem

Ei leidnud seda, mida otsisid?

Soovitame kasutada otsingut või minna teoste kataloogi või autorite postituste kataloogi :)