Kirjutamisel
Autor kirjutab seda teost aktiivselt. Uusi peatükke lisatakse regulaarselt.
Viimati uuendatud: 21.06.2026
Sisukord
47 peatükki
Autor kirjutab seda teost aktiivselt. Uusi peatükke lisatakse regulaarselt.
Viimati uuendatud: 21.06.2026
47 peatükki
Arutelu
Kommentaarid
Näidatakse 11-20 / 84 kommentaari
üks kuu
Анно, дууууже перепрошую! Пробую одночасно робити десять справ - щось встигаю, але майже все - ні. Додала нову главку! Наступну спробую написати швидше 🫶 Дякую! Дякую! Дякуюююю! ❤️ Хепі енд вийшов трохи нервовий, але це ще не кінець цього вечора 🤗
üks kuu
Вікторія, продовження! 🌹 Ще й як визнав) Але Діана в нас вперта лебідка, проте яка ревнива... з чого б це😄) Може, не така вона й байдужа до Дениса, як вдає? Дякую вам дуже за коментар!❤️
2 kuud
Ще й які ревнощі))😄 Денис скоріше від роздратування зламав. Як і просили, спробувала нашого героя трохи розговорити. Нову главку додала, тож вже можна читати! Дякую вам, Вікторія! ❤️
2 kuud
Дякую вам, Анно, навзаєм! 🩷 Мені теж цікаво, що там у думках Дениса. Ну подивимось, може, він і заговорить. Поки мовчав 😄
2 kuud
Сьогодні ввечері буде продочка! 🩷
2 kuud
Мені от цікаво, чи вона зрозуміла, що ревнує? Діана 😂 Здається, так, але визнавати це вона не хоче (поки що). Ну що можу сказати... мабуть, прийдеться)) Хоча вона ще та вперта штучка. Сподіваюся Денис це розуміє) Бо якщо ні... я йому не заздрю😄 Дякую, Вікторіє! ❤️🫶
2 kuud
Ой, все може бути)) 😄 І не кажіть! А коли ще до них (ревнощів) не готовий, то можна всякого наробити))) Світлано, дуже дякую!❤️ Думається мені, що як для Діані так і для Дениса це буде ще той квест-бал))
2 kuud · muudetud
Гриня і мій кумир! Хоча я навіть не очікувала до нього такої симпатії. Обожнюю цього велетня 😍 Поки продовження немає - але наступна главка буде вже завтра! ❤️
2 kuud
😄😂 Дякую, Наталіє! Завтра буде продочка - теж дуууже цікава!)) ❤️
3 kuud
Він (Валентин) придумав щось дууууже цікавеньке. Чого ні ми, ні герої не очікують)) Буде цікаво! Я ще сама не знаю деталей, бо зазвичай все розвертається під час написання, але ті картинки, які бачу - ооох, змусять наших героїв понервувати) Дуже дякую вам, що читаєте і коментуєте! ❤️🌹