Kirjutamisel
Autor kirjutab seda teost aktiivselt. Uusi peatükke lisatakse regulaarselt.
Viimati uuendatud: 21.06.2026
Sisukord
47 peatükki
Autor kirjutab seda teost aktiivselt. Uusi peatükke lisatakse regulaarselt.
Viimati uuendatud: 21.06.2026
47 peatükki
Arutelu
Kommentaarid
Näidatakse 61-70 / 84 kommentaari
7 kuud
Додала 2 нові главки. Приємного читання!
Хай муза не підводить! Ми всі тут в режимі “оновити сторінку” ❤️
7 kuud
Ще раз дякую, Вікторіє!🤗🩷
7 kuud · muudetud
8 kuud
А ось якраз в новій главці ми про все дізнаємось)) Чи злагоджена вийшла з нашої парочки команда😁)) Щиро вдячна, Анно, за коментарі і увагу до моєї історії. Главку нову додала - приємного читання! Дуже хочеться підняти вам настрій. 🩷🌹
8 kuud
Ох-ох! Як довірився, так і пожалкує... скоріше за все 😂))) Але ж Діані її капості легко не минуться)) Дуже, дуже вам дякую, що коментуєте і читаєте! Вже додала нову главку!😘🩷 Приємного читання!
8 kuud
І я вам дуже за це дякую! 😘 Пишу! Скоро буде наступна главка - постараюся завтра ввечері додати! Ще раз дякую!🩷
8 kuud
Герої трохи поцапалися перед початком, але зараз наче почали злагоджено) Все ж таки ціль їх обʼєднує) А може, й ще дещо)) Правда, вони обоє такі вперті😁 Дякую вам щиро, що читаєте мої сучасні казки)🌹🩷
8 kuud
Дуже дякую, мені дуууже приємно! Пишу! Наша парочка наблизилася до свого першого квесту. Сподіваюся, що обидва вийдуть з нього без укусів, бо вже гризуться)) ❤️🩷🌹
8 kuud
Дуже дякую! Пишу! Продовження буде завтра ввечері!❤️🩷🌹
8 kuud
Я теж на це дуже сподіваюся! Бо побачення щойно почалось і ці двоє зустрілися, а вже гризуться))) Але ж від долі не втечеш, так що запалимо іскри, а як же) Пишу! Скоріше за все продочка буде завтра ввечері (я тут з планом квеста трохи заплуталася - щось у мене якась Бондіана виходить😂) Дуже вам дякую, Анно!❤️🩷🌹